Kiek kainuoja pradėti rūkyti elektronines cigaretes?

elektronines cigaretesJau daug metų rūkote cigaretes ir nusprendėte pereiti prie kokio nors sveikesnio varianto? Viena iš tokių, sveikesnių alternatyvų gali būti elektroninių cigarečių rūkymas. Be jokios abejonės, tai nėra visiškai sveika, tačiau tikrai geriau, nei rūkyti įprastas cigaretes. Kodėl taip yra?

Visų pirma, elektroninių cigarečių dūmas yra visiškai kitoks nei paprastų cigarečių, todėl jas rūkyti gali būti kur kas sveikiau – nėra tų pačių cheminių junginių, kurie būna rūkant paprastas cigaretes. Negana to, kiekvienas rūkorius turi galimybę pats reguliuoti dūmą – ar jis bus mažas, ar labai erdvus, ar tiesiog vidutiniškas. Dėl tokios galimybės ir skirtingos technologijos dūmo, visi, rūkantys elektronines cigaretes, turi galimybę jas rūkyti be didelių problemų ir tam visai neskirtose vietose.

Elektroninių cigarečių kainų skirtumai

Jeigu niekada nesate bandę rūkyti el. cigaretės ir dar nežinote, kiek visa tai kainuoja, tuomet dabar galite atsiversti elektroninę parduotuvę ir ten rasti visą kainų sąrašą. Jeigu pirksite elektroninę cigaretę ir įkrovėjus bei filtrus atskirai, tuomet greičiausiai jūs išleisite maždaug tris šimtus litų. Žinoma, elektroninės cigaretės dažnai keisti nereikės, tad net gi taip skaičiuojant, po kurio laiko jums tai vis tiek labiau apsimokės nei tiesiog pirkti įprastą tabaką.

Tačiau galima dar labiau sutaupyti – patartina pirkti elektroninių cigarečių komplektus, jeigu norite, kad kaina dar labiau sumažėtų. Paprastai, elektroninių cigarečių komplektai yra sudaryti iš vienos arba dviejų elektroninių cigarečių ir taip pat filtrų, kelių įkrovėjų, skysčio dūmui ir skoniui. Toks komplektas įprastai turėtų kainuoti nuo šimto iki dviejų šimtų litų, tačiau kartais būna ir įvairių akcijų, kurios leis jums įsigyti norimą elektroninių cigarečių komplektą dar pigiau.

Pirkite komplektą su dviem cigaretėmis tuo atveju, jeigu mėgstate rūkyti skirtingus skonius. Galima sakyti, kad vienos cigaretės komplektai yra laikomi kokybiškesniais, tačiau iš tikrųjų jie mažai kuo skiriasi – svarbiausia yra jūsų poreikiai – jeigu manote, kad norėsite rūkyti dviejų skirtingų skonių cigaretes, tuomet geriau imkite dviejų cigarečių komplektą.

Be jokios abejonės, elektroninės cigaretės yra dar visiškai naujas išradimas ir tikrai ne kiekvienas rūkorius kol kas juo pasitiki, tačiau kuo daugiau žmonių išbando elektronines cigaretes, tuo vis daugiau žmonių supranta, kad jos yra tikrai gera alternatyva įprastoms cigaretėms, kurios yra kur kas žalingesnės nei visai kitokią dūmų technologiją siūlančios elektroninės cigaretės.